Sobota, 2 prosince, 2023
Home Rady a Návody Bytové doplnky pre vašu domácu pohodu

Bytové doplnky pre vašu domácu pohodu

by czeko
0 comment

Máme pre vás také doplnky do bytu, ktoré vám urobia krajší interiér, premenia ho a zároveň zabezpečia pohodlie. A keďže sú praktické, ušetria vám prácu v domácnosti, a dokonca aj peniaze. Čo si treba zaobstarať ubrus, povlaky na vankúšiky alebo podsedáky na stoličke? Povieme vám prečo.

Krásny stôl každý deň

Ubrus ochráni stôl pred rozliatym vínom, kvapkami od omáčky aj mastnými škvrnami, takže vám ušetrí prácu s drhnutím a umývaním. No chráni aj pred náhodnými škrabancami a ryhami, a preto jeho používanie šetrí vaše peniaze. Keď ešte pridáte ľahkú údržbu a nový vzhľad interiéru, je to jasná voľba. Že ste zatiaľ nepoužívali ubrus, pretože máte nový stôl z masívu? Mali by ste to skúsiť s behúňom na stôl, aj ten pri správnom výbere farby a vzoru dokáže váš stôl aj konferenčný stolík nielen ochrániť, ale ešte mu dať nový šmrnc. Vyberte si medzi našimi obrúskami a určite nájdete ten pravý!

Povliekajte vankúše

Mať na vankúšoch a vankúšoch povlaky na vankúš, to je dosť dôležité. Vankúše používate denne, opierate si o ne ruky, hlavu, celé telo; deti si s nimi hrajú aj na podlahe. Preto sa ľahko ušpiní, a prať povlaky, to je rozhodne ľahšie a ekonomickejšie ako každú chvíľu pchať do práčky zašpinené vankúšiky, ktoré sa tým ničia. Takýto povlak na vankúš má navyše aj tú vlastnosť, že za pár korún dokáže absolútne premeniť vzhľad vášho bývania. U nás si vyberiete nielen povlak na druhý vankúš do spálne, ale dokonca aj celé sady povlakov na vankúšiky pre každú príležitosť.

Podsedák na každú stoličku

Na stoličke sa vždy sedí lepšie, ak máte pod sebou niečo mäkké, preto sú tu podsedáky. A keby ste náhodou mali doma chladno, taký podsedák je zároveň aj tepelná izolácia, takže nenastydnete. Naše podsedáky na stoličke majú povrch z kvalitných praktických materiálov, mäkkosť a hrejivosť zabezpečí vnútorná výplň. Sú mobilné, takže keď potrebujete, môžete ich z kuchynskej stoličky vziať so sebou na záhradné posedenie, aby vám viac chutila ranná káva. Na výber máte z viacerých druhov, tvarov a mnohých farebných odtieňov, takže si určite vyberiete ten pravý pre každú stoličku.

You may also like

Leave a Comment

O nás

„Publikaci PR článků pro vás zajišťuje Press Media > info@press-media.cz <. Realizujeme pro vás především publikaci článků pro ženy, o bydlení a ekonomice. Jako hlavní cíl při publikaci PR článků si klademe výběr cíleného publika v kontextovém zaměření.“