Sobota, 2 prosince, 2023
Home Rady a Návody Ústrety krásnym vlasom a pleti s ricínovým olejom

Ústrety krásnym vlasom a pleti s ricínovým olejom

by czeko
0 comment

Pleť, vlasy, ale tiež nechty, riasy a obočie sú oblasti, o ktoré ženy starajú najviac. Nakupujú revitalizačné a hydratačné krémy na pleť, venujú sa výberu kvalitnej vlasovej kozmetiky presne podľa typu vlasov. Navštevujú salóny, ktorých kozmetičky sú školené na perfektnú úpravu obočia a rias, nechtové štúdiá zase pre zušľachtenie rúk a nechtov.

Dôležité je ísť oproti všetkému, čo nás robí sebavedomými a krásnymi. V tom nám bude pomáhať aj ricínový olej a jeho správne a pravidelné používanie. Bude nápomocný vo všetkých uvedených oblastiach. ako O tom si choďte prečítať v článku.

Ricínový olej na tvár

Pleť je odrazom nášho celkového zdravia. Ak nám organizmus dobre funguje, pleť bude veľmi pravdepodobne vyzerať relatívne dobre, avšak s pribúdajúcim vekom bude vhodné o tvár celkovo starať. Ricínový olej na pleť je silne hydratačný a protizápalový, upokojuje problematickú pokožku. Je vhodné použiť ho tiež na obočie a riasy, podporuje rast a hustotu. Pozor ale, aby sa ricínový olej nedostal do očí. V prípade aplikácie na obočie nanášajte malé množstvo. V zimnom období je ricínový olej výborným pomocníkom na zimou praskajúce pery.

Ricínový olej na vlasy

Ricínový olej na vlasy je vhodný, ak túžite po krásnych, dlhých, hustých vlasoch. Pri požití ricínového oleja na pokožku hlavy sú vyživované vlasové folikuly, vďaka čomu je podporený rast vlasov. Vlasy sú vďaka tomu vyživené, dlhšie a hustejšie, navracia sa im lesk. Ricínový olej na vlasy tiež výborne hydratuje a podieľa sa na obmedzení trepúcich sa koníkov.

Tip: Ricínový olej pomáha tiež proti trepaniu nechtov. Akonáhle ho vmasírujete do tváre alebo vlasov, ruky neoplachujte. Končeky prstov jemne premiešajte v dlaniach, kde oleja zostalo najviac.

You may also like

Leave a Comment

O nás

„Publikaci PR článků pro vás zajišťuje Press Media > info@press-media.cz <. Realizujeme pro vás především publikaci článků pro ženy, o bydlení a ekonomice. Jako hlavní cíl při publikaci PR článků si klademe výběr cíleného publika v kontextovém zaměření.“