Sobota, 2 prosince, 2023
Home Šport Bicykle BMC sú skvelou kombináciou ceny a kvality aj pre náročných jazdcov

Bicykle BMC sú skvelou kombináciou ceny a kvality aj pre náročných jazdcov

by czeko
0 comment

Patríte k jazdcom, ktorí si jazdu na bicykli radi užívajú a rozhodne sa nezameriavate len na jazdy po cyklochodníkoch a podobných rovných trasách. Potom sa určite pozrite na bicykle BMC. Ide o veľmi kvalitné modely, pri ktorých môžete očakávať spoľahlivosť, odolnosť, pevnosť, stabilitu, dokonalý dizajn, ľahkosť čo sa týka rámu… Cyklistika sa s bicyklom od BMC stane ešte obľúbenejším športom, ku ktorému sa budete chcieť denne vracať.

Je libo bicykel s karbónovým rámom?

Práve teraz môžete na webovej stránke Bikero.cz kúpiť za zvýhodnenú cenu model bicykla BMC Twostroke 01 FOUR Metalic Cherry Red / Black 2022. Ide o horské koleso s lehounkým karbónovým rámom, vidlicou Rock Shox a Radical geometriou. Je spoľahlivým strojom pre rýchlu aj zábavnú jazdu zároveň v akomkoľvek teréne, hoci by bol najnáročnejší. Z pôvodnej ceny 68 999 Sk je aktuálne zlacnených na 64 899 Sk.

Ak hľadáte o niečo lacnejšie kolo, páčiť by sa vám mohlo aj BMC Twostroke AL TWO Turquoise / Black 2022. Ide o horské koleso s ľahkým hliníkovým rámom, vidlicou Rock Shox Judy Silver a osadením Sram Eagle. Toto koleso s precíznym spracovaním aj dokonalým dizajnom môžete kúpiť za 37 999 Sk.

Podobné, aj keď v niečom iné, je BMC Twostroke AL ONE Poison Green / Black 2022. Aj tu je rám tvorený hliníkom, takže je príjemne ľahký, osadenie Sram a vidlicou Rock Shox Recon RL. Ak máte radi rýchlosť, bude vám určite vyhovovať.

You may also like

Leave a Comment

O nás

„Publikaci PR článků pro vás zajišťuje Press Media > info@press-media.cz <. Realizujeme pro vás především publikaci článků pro ženy, o bydlení a ekonomice. Jako hlavní cíl při publikaci PR článků si klademe výběr cíleného publika v kontextovém zaměření.“