Sobota, 2 prosince, 2023
Home Rady a Návody Mikroplyšové poťahovanie alebo keď umelé vlákno konkuruje prírodnému materiálu

Mikroplyšové poťahovanie alebo keď umelé vlákno konkuruje prírodnému materiálu

by czeko
0 comment

Mnoho ľudí si do svojej spálne pozýva prírodné materiály skôr ako lôžkoviny z umelého vlákna. prečo Hlavne pre výhody, ktoré z prírodných materiálov plynú. Pre samotnú lásku k prírodným materiálom však môžete prehliadnuť výnimočný produkt z umelého vlákna, ktorým je mikroplyšové povlečenie. Hoci je vyrobené zo 100% polyesteru, je hebké, mäkké a príjemné na dotyk. Spať sa vám v ňom bude ako v hrejivej náruči plyšovej hračky. 

Prírodné materiály boli v spálni vždy hlavnou témou

Či už je reč o masívnom dreve, z ktorého je vyrobený nábytok do spálne alebo o bavlne, z ktorej je ušité posteľné povlečenie, má prírodný materiál v spálni väčšinou prednosť pred umelými vláknami. prečo Má množstvo výhod, ktoré pri umelých materiáloch nie je možné dosiahnuť. Vezmite si napríklad periny a vankúše z husacieho peria, ktoré majú dokonalé termoregulačné schopnosti, odvádzajú vlhkosť a majú dlhú životnosť. Alebo napríklad bavlnená posteľná bielizeň, ktorá je taká príjemná na dotyk a dobre sa udržiava.

Plyšové povlečenie… umelý materiál, kvôli ktorému radi urobíte výnimku

Aj vy máte rady prírodné materiály? Kvôli povlečeniu z mikroplyšu by ste mohli svoj jednoznačný názor prehodnotiť. Takzvané plyšové povlečenie, ktoré môžete poznať aj pod názvom mikroflanelové, je vyrobené zo 100% polyesteru. Povlečenie má veľmi jemné a husto posiate vlákna, ktoré zabezpečujú mäkkosť a hebkosť. No len si predstavte, aké to bude, až sa do periny povlečenej plyšovým povlečením zachumláte! Celý dojem z tohto povlečenia môžu umocniť aj mikroplyšová prostradela, ktorá sú rovnako mäkkúčká. Plyšové spanie v poslednom čase zažíva boom. Plyšové povlečenie je nielen pohodlné, ale tiež moderné a nenáročné na údržbu. Vyperte ho klasicky v práčke pri teplote 40°C a nemusíte ho žehliť. Povlečenie z mikroplyšu tiež rýchlo usychá, nežmolkuje sa a má dlhú životnosť. 

Plyšové povlečenie si môžete vybrať z radu farebných variantov, ktoré vám pomôžu presvedčiť sa, že umelé vlákno v spálni nemusí byť vôbec prepadákom.

You may also like

Leave a Comment

O nás

„Publikaci PR článků pro vás zajišťuje Press Media > info@press-media.cz <. Realizujeme pro vás především publikaci článků pro ženy, o bydlení a ekonomice. Jako hlavní cíl při publikaci PR článků si klademe výběr cíleného publika v kontextovém zaměření.“