Úterý, 26 září, 2023
Home Bývanie Moderné kúpeľne nielen dizajnom

Moderné kúpeľne nielen dizajnom

by czeko
0 comment

Skvostné vane, mramory, misy horúcej vody – to sú kúpeľňové trendy z prelomu storočia. Teraz je ale načase ísť s dobou a kúpeľňu zrekonštruovať nielen do modernej, ale tiež praktickejšej podoby. Kúpeľňa je miestnosť, do ktorej denne idete, takže je nutné, aby bola štýlová a fungovala presne tak, ako má a ako vy potrebujete. 

Nikto nemá po rane čas ani chuť dohadovať sa s odrazom v prasknutom zrkadle, cítiť, ako sa mu mokrý sprchový záves lepí na chrbát, alebo si v rukách šmrdlať oschnuté mydlo. 

Moderná kúpeľňa poskytuje všetky zázemie, ktoré len potrebujete a všetky vaše potreby vybaví prednostne a v okamihu. Prebudovať celú kúpeľňu nie je ľahké, pretože ako jediná izba v dome nezhadzuje svoju pokožku tak ľahko ako napríklad steny v obývacej izbe. Šupiny v podobe kachličiek sa horšie odlepujú a celková rekonštrukcia narobí naozaj veľa neporiadku. Ale po nej sa môžete tešiť na modernú a funkčnú kúpeľňu so všetkými vymoženosťami, ktoré prináša dvadsaťjeden storočí, ako napríklad robotický vysávač.

Nechajte sa obsluhovať vo svojej kúpeľni

Začnime mydlom. Naše babky si pomýlili ruky kusovým mydlom, ktoré bolo zabalené v plastovej sieťke a viselo na kohútiku nad umývadlom. Naše mamičky sa mýlili tekutým mydlom, podávaným dávkovačom, ktorý sa musel vždy niekoľkokrát stlačiť, kým sa uráčil počastovať vás trochou mydla. Vy sa môžete umývať bez toho, aby ste sa niečoho z toho dotkli. Moderné dávkovače mydla sú bezdotykové, stačí len nastaviť ruku, aby senzor zachytil tento pohyb, a už máte na ruke presne učené množstvo, ktoré postačí na umytie rúk.

Z moderného storočia k vám do kúpeľne budú zapadať tiež veľké zrkadlové plochy – jednoduché, veľké, ploché a praktické. Veľa v nich uvidíte a vaša kúpeľňa sa vďaka ich veľkosti rozžiari. 

Obdobou veľkých a nevzhľadných košov na bielizeň, ktoré v kúpeľni vždy prekážali, sú dnes menšie látkové koše, ktoré možno ľahko uskladniť a predovšetkým ľahko vypratať. Do svojej modernej kúpeľne si určite nezabudnite zaobstarať ani praktické uteráky v zladených farbách, ktoré všetkému dodajú pocit čistoty.

You may also like

Leave a Comment

O nás

„Publikaci PR článků pro vás zajišťuje Press Media > info@press-media.cz <. Realizujeme pro vás především publikaci článků pro ženy, o bydlení a ekonomice. Jako hlavní cíl při publikaci PR článků si klademe výběr cíleného publika v kontextovém zaměření.“