Sobota, 2 prosince, 2023
Home Bývanie Prečo si vybrať nový byt po sieti online?

Prečo si vybrať nový byt po sieti online?

by czeko
0 comment

Internet a jeho virtuálna realita nie je už pre mnohé roky nič nezvyčajné. Mladá i stredná generácia si v tomto rozhraní zvykla nakupovať, tráviť voľný čas a zabávať sa. Dnes už nikoho neprekvapí, keď sa v e-shopoch kupuje oblečenie, jedlo alebo elektronika. Ale že sa dá online kúpiť aj byt? Áno, aj to veľmi ľahko.

Prototypom online rezervácie sú byty na predaj Praha 3 na Vackove, ktoré možno vyberať pomocou multifunkčnej aplikácie. V momente, keď potenciálny záujemca vojde na webové stránky bytu.navackove.cz, môže pomocou myši rozkliknúť virtuálnu vizualizáciu jednotlivých bytových domov a kochať sa.

Jasná predstava

Po tom, ako si vyberiete konkrétny dom, objaví sa katalóg bytov. Ak kliknete na vybrané poschodie a budete mať pred sebou detailný pôdorys všetkých bytových jednotiek s umiestnením schodísk aj výťahov. Okamžite tak získate predstavu o tom, ako a s kým budete susediť a či sa napríklad vaša potenciálna spálňa neobjavuje vedľa výťahovej šachty. Možných variantov a variácií je nespočetné množstvo. Stvoriť byt snov podľa vlastných predstáv po sieti je dnes absolútne reálne.

Transparentné informácie

Architektonické poňatie citlivo pracuje s maximálne dvanásťpodlažnými budovami, ktoré navyše nevytvára jednolitú uličnú hmotu, ale ustupujú od uličnej línie v charakteristickej členitosti a asymetrii. Tento koncept ponúka dostatok súkromia a zároveň patričnú priestrannosť každému bytu. Priaznivé pre život tu je aj okolie, ktoré využíva prirodzené zelene i logistické dostupnosti a nadväznosť na centrum metropoly.

You may also like

Leave a Comment

O nás

„Publikaci PR článků pro vás zajišťuje Press Media > info@press-media.cz <. Realizujeme pro vás především publikaci článků pro ženy, o bydlení a ekonomice. Jako hlavní cíl při publikaci PR článků si klademe výběr cíleného publika v kontextovém zaměření.“